1111Jaka modernizacja Polski?
VIII Kongres Obywatelski
26 października 2013 r.

O CZYM BĘDZIEMY DYSKUTOWALI?

Miło nam poinformować, że na stronie www.kongresobywatelski.pl znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych sesji tematycznych VIII Kongresu Obywatelskiego.

Zapraszamy serdecznie także do zapoznania się z kolejnymi głosami w naszej debacie przedkongresowej, które odnajdziecie Państwo TUTAJ. Publikowane są tam filmy z wypowiedziami panelistów i moderatorów sesji kongresowych, między innymi: Roberta Firmhofera, dra Bogusława Grabowskiego, Wojciecha Kłosowskiego, Krzysztofa Domareckiego oraz Mateusza Morawieckiego.

Po raz pierwszy, dla wszystkich tych, którzy nie dotrą na Kongres, będzie istniała także możliwość obejrzenia transmisji on-line. Dla internautów udostępnimy transmisję na żywo z sesji plenarnych poprzez stronę www.kongresobywatelski.pl.
Dla przypomnienia – pełny program Kongresu odnajdą Państwo w załączniku. Będzie on także wydrukowany przez „Rzeczpospolitą” w specjalnej wkładce, która ukażę się w najbliższą środę.

Wszystkich raz jeszcze serdecznie zapraszamy. Zachęcamy do przekazania zaproszenia rodzinie i znajomym. Szczególnie zapraszamy ludzi młodych: uczniów i studentów do aktywnego udziału w Kongresie.

Wstęp oczywiście wolny. Wystarczy zarejestrować się na:
rejestracja.kongresobywatelski.pl

Więcej na www.facebook.com/KongresObywatelski oraz www.kongresobywatelski.pl.