JUBILEUSZOWE LETNIE SPOTKANIA Z NAUKĄ

2 lipca o godz.20:00  w Ośrodku Pracy Twórczej Instytutu Budownictwa Wodnego PAN na Kaszubach, we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym ruszają jubileuszowe XX-te Letnie Spotkania z Nauką (https://goo.gl/maps/zDfhAqubAYxAbFVK8). Spotkania rozpoczynają się tradycyjnie wykładem Pani Prof. Magdaleny Fikus.

 Spotkania są współorganizowane przez Instytut Budownictwa Wodnego PAN  w Gdańsku, Instytut Oceanologii PAN w Sopocie, Radę Upowszechniania Nauki PAN  oraz Uniwersytet Gdański reprezentowany przez Wydział Historyczny UG. W ramach Spotkań, pomiędzy 2 lipca a 27 sierpnia w każdą sobotę w godzinach wieczornych na terenie Ośrodka na leśnej polanie nad jeziorem będą odbywały się imprezy składające się z bogato ilustrowanego wykładu popularnonaukowego, dyskusji oraz spotkania z wykładowcą. Spotkania będą miały charakter kawiarenki naukowej, zatem przed wykładem na gości będzie czekał bezpłatny poczęstunek w postaci napojów chłodzących, kawy i herbaty oraz ciastek.

Spotkania odbywają się pod patronatem RUN PAN.

Wszystkie bieżące informacje o wykładowcach i wykładach są na Facebook-u (https://www.facebook.com/LetnieSpotkaniaZNauka/).

plakat321